Polsko-japoński start-up stworzył remedium na kaca Poznajcie alcorythm®!

alcorythm gdzie kupić

Można go też łatwo zmieszać z alkoholem do postaci drinka. Napoje funkcjonalne będą stanowić coraz ważniejszą kategorię na rynku. Alcorythm® to preparat, dzięki któremu chronisz swoje zdrowie i dobre samopoczucie następnego dnia. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

To innowacyjny preparat opracowany we współpracy z Narodowym Instytutem Leków. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Jedna porcja preparatu zawarta w 100 ml buteleczce jest jednorazową, rekomendowaną dzienną dawką dla osoby dorosłej. Ekstrakt z kurkumy (Curcuma longa L.) wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Alcorythm® to innowacyjny suplement diety w płynie, o wyjątkowej formule łączącej ekstrakty roślinne z kłącza kurkumy i czarnego pieprzu, witaminy z grupy B oraz glukozę. Alcorythm® to suplement diety w płynie, który powinno się przyjąć przed lub w trakcie spożywania alkoholu.

alcorythm gdzie kupić

Ten stan przechodzą codziennie setki milionów obywateli naszego globu, nie zdając sobie sprawy jak wielkie szkody wyrządzają sobie oraz swoim bliskim, a także gospodarce i własnemu otoczeniu.

Te pliki umożliwiają Ci korzystanie z pozostałych funkcji strony internetowej (innych niż niezbędne do jej działania). Ich włączenie da Ci dostęp do pełnej funkcjonalności strony. Te pliki są niezbędne do działania naszej strony internetowej, dlatego też nie możesz ich wyłączyć. Te pliki pozwalają nam na dokonanie analiz dotyczących naszego sklepu internetowego, co może przyczynić się do jego lepszego funkcjonowania i dostosowania do potrzeb Użytkowników. Nano-kurkumina oraz piperyna wspierają pracę wątroby i pomagają zapobiegać negatywnym skutkom spożywania alkoholu oraz chronią konsumenta przed długofalowymi, negatywnymi skutkami konsumpcji etanolu.

Alcorythm Preparat funkcjonalny na kaca 100 ml

Podchodzimy do sprawy radykalnie – alcorythm® jest produkowany jak leki. Pracujemy nad tym, żeby mógł być zarejestrowany jako lek bez recepty, co oczywiście wymaga kolejnych długotrwałych badań i pracy. Współpracujemy w tym zakresie z Narodowym Instytutem Leków. To, co udało nam się wypracować, to wyjątkowa formulacja kurkuminy. Pewnie ludzie zainteresowani zdrowym odżywianiem doskonale zdają sobie sprawę z jej prozdrowotnych aspektów. Aktywna kurkumina ma dodatkowe działanie przeciwzapalne i antydepresyjne.

  1. Upijamy się normalnie, tyle że nie cierpimy następnego dnia i jesteśmy zdrowsi.
  2. Aktywna kurkumina ma dodatkowe działanie przeciwzapalne i antydepresyjne.
  3. Witamina B6, tiamina, ryboflawina pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

To pierwszy w Europie preparat, który hamuje akumulację toksycznego aldehydu octowego w organizmie poprzez podniesienie poziomu aktywności dehydrogenazy aldehydowej. Do tego powstaje z substancji stosowanych w medycynie, także tej tradycyjnej. Ma chronić nie tylko przed krótkotrwałymi skutkami picia alkoholu, ale także tymi długofalowymi, jak rakotwórcze działanie metabolitów alkoholu czy rozwój takich chorób jak np. To też pierwszy tego typu suplement produkowany w standardzie farmaceutycznym (GMP+).

To innowacyjny preparat oparty na opatentowanej substancji aktywnej – NOMICU® L-100, opracowanej przez polsko-japoński zespół lekarzy oraz biotechnologów we współpracy z Narodowym Instytutem Leków. Uzupełnianie diety w składniki korzystnie wpływające na funkcje wątroby ma szczególne znaczenie w przypadku osób spożywających alkohol. Alcorythm® to innowacyjny suplement diety w płynie, o wyjątkowej formule, łączącej ekstrakty roślinne, witaminy z grupy B oraz glukozę.

Aby w pełni skorzystać z jego funkcjonalności należy go spożyć chwilę przed lub w trakcie konsumpcji alkoholu. Alcorythm® należy spożyć zanim zaczniemy konsumować alkohol lub wypić go jednocześnie z alkoholem, na przykład w postaci koktajlu. Łatwe transakcje do nauczenia się dla początkujących traderów Chodzi o to, by obudzić się bez kaca i normalnie funkcjonować. Do tego alcorythm® dostępny jest w butelkach o pojemności 100 ml przypominających shoty. Ta forma wydaje się optymalna i pasuje do stylu życia współczesnego społeczeństwa.

Czym jest alcorythm®?

To ekstrakty roślinne z kłącza kurkumy i czarnego pieprzu, witaminy z grupy B, a także glukoza. Alcorythm® można obecnie kupić w naszym sklepie internetowym oraz w specjalistycznych sklepach z alkoholem. Będzie też sprzedawany w barach, restauracjach, klubach i stacjach benzynowych, nad czym pracujemy. Według raportu Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), spożywanie alkoholu jest jednym z głównych czynników ryzyka utraty zdrowia wśród ludzi. Alcorythm® oparty jest o opracowaną przez polsko-japoński zespół biotechnologów nano-kurkuminę nowej generacji, piperynę oraz glukozę. W składzie preparatu znajdują się bezpieczne substancje, które znane są z właściwości przeciwkacowych.